Отзывы о компании Аксессуары для авто .Колпачки , наклейки , заглушки , эмблемы ,знаки для всех марок авто !
Віталій Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук 🙂🤝👍🏻
Олександр К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук 🙂🤝👍🏻
Дмитро К.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
доброго дня . скажіть що сталося ? Ми відправили вам саме той товар що ви замовили ,дозвонитися вам неможливо , ви не берете слухавку , звяжіться з нами будь ласка .
Леонід О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук 🙂🤝👍🏻
Спартак А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук 🙂🤝👍🏻
Покупатель
🤝🤝🤝
Ольга Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук
Василь В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
все ок
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук
Микола Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук
Виталий М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Як завжди Все найвищого рівня,та якості . Дякую Вам!!!!!!!
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук 🙂🤝👍🏻
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук 🙂🤝👍🏻
доброго дня . скажіть що сталося ? Ми відправили вам саме той товар що ви замовили ,дозвонитися вам неможливо , ви не берете слухавку , звяжіться з нами будь ласка .
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук 🙂🤝👍🏻
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук 🙂🤝👍🏻
🤝🤝🤝
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук
все ок
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук
Як завжди Все найвищого рівня,та якості . Дякую Вам!!!!!!!
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук 🙂🤝👍🏻
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук 🙂🤝👍🏻