Отзывы о компании Аксессуары для авто .Колпачки , наклейки , заглушки , эмблемы ,знаки для всех марок авто !
Віталій З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук
Анастасія С.
Отлично
Все супер, наліпки чудові , я задоволена , гарна якість
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук
Максим Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комунікація на початку була ускладнена, тому що номер контактний не відповідав. Але згодом зі мною зв’язалися, компетентно порадили щодо розміру. Відправили товар вчасно і товар відповідає заявленому. Все у заводських плівках. Приємно мати справу. Замовлю у них ще на інше авто . Дякую
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук
Роман Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Швидка відповідь, ввічливі консультанти. Товар нажаль не підійшов, гроші повернули. 👍👍👍
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук
Вадим П.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Купував комплект на x5 e70 - підійшов лише один значок на перед, на зад автомобіля не підійшов бо менший ніж у автомобілі. Також за два тижні після встановлення на ходу відклеївся й передній значок(((
Комментарий продавца
Доброго дня , Тобто це ми винні що ви не правильно заміряли розмір та не правильно встановилм ? Дякуємо за замовоення та відгук
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук
Все супер, наліпки чудові , я задоволена , гарна якість
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук
Комунікація на початку була ускладнена, тому що номер контактний не відповідав. Але згодом зі мною зв’язалися, компетентно порадили щодо розміру. Відправили товар вчасно і товар відповідає заявленому. Все у заводських плівках. Приємно мати справу. Замовлю у них ще на інше авто . Дякую
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук
Швидка відповідь, ввічливі консультанти. Товар нажаль не підійшов, гроші повернули. 👍👍👍
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук
Купував комплект на x5 e70 - підійшов лише один значок на перед, на зад автомобіля не підійшов бо менший ніж у автомобілі. Також за два тижні після встановлення на ходу відклеївся й передній значок(((
Доброго дня , Тобто це ми винні що ви не правильно заміряли розмір та не правильно встановилм ? Дякуємо за замовоення та відгук
Ковпачки підійшли ідеально на golf 4 диски R16.
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук
Дякуємо Вам за ваше замовлення та відгук