Отзывы о компании Аксессуары для авто .Колпачки , наклейки , заглушки , эмблемы ,знаки для всех марок авто !
Анатолій К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Євген Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
По роботі продавця питань немає. Але наліпки низької якості. Тримаються погано, весь час відклеюються по краям. Перед поклейкою поверхні обезжирювалися. Прикро
Сергій К.
Отлично
Супер
Ярослав В.
Отлично
Ігор С.
Отлично
Кристьян Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вячеслав Д.
Хорошо
Гарна якість сам вибрав не ті ковпачки за кріпленням продавець обміняв
По роботі продавця питань немає.
Але наліпки низької якості. Тримаються погано, весь час відклеюються по краям. Перед поклейкою поверхні обезжирювалися. Прикро
Супер
Гарна якість сам вибрав не ті ковпачки за кріпленням продавець обміняв